המעבר של ארגונים רבים בשנים האחרונות לסביבה וירטואלית (Virtualization) של שרתים, מערכות IT ומחשוב ענן פרטי, חשפה את ההפרדה המוחלטת בין גוף התשתיות לבין גוף האפליקציות (Automation). הפרדה זו יוצרת צורך להקצות לאפליקציות משאבי תשתיות מחשוב ומערכות IT באופן ידני. תהליך זה מאט את מהירות התגובה של ארגונים ומייצר תשומות ניהול ותחזוקה גבוהות.

הודות לפתרון אוטומציה (Automation) חדשני, החלה מהפכה בדרך שבה עובדים ארגוני האנטרפרייז. ההפרדה ההיסטורית בארגונים הגדולים, בין גוף התשתיות IT לגוף האפליקציות, בעצם הגיעה לסיומה.

 
מהו האתגר שעומד לפנינו?
 
שני העולמות (תשתיות ואפליקציות) שמתחברים להם יחדיו בסביבת ה- Private Cloud Automation מצריכים כלי אוטומציה המסוגלים מחד להפעיל את האפליקציות השונות בארגון ומאידך להקצות לכל אחת מהן את התשתיות הדרושות באופן אוטומטי לחלוטין, בהתאם למדיניות ידועה ומוגדרת, או לחילופין, דווקא כזו שמשתנה בהתאם לצרכים העסקיים הדינמיים.

 
מהו הפתרון?
 
הפתרון טמון בכלי אוטומציה מהפכני המשנה את כללי המשחק ומאפשר לראשונה אוטומציה מוחלטת בהקצאת משאבי תשתיות מחשוב וירטואליות לכל אפליקציה. כתוצאה מכך צוללות מטה תשומות הניהול והארגונים זוכים לזמינות עסקית ויכולת להגיב מהר וטוב יותר לשינויים בשוק הדינמי.
יתרונותיה המרכזיים של מערכת Orchestration Workload Automation & Private Cloud Automation הינם בארכיטקטורה המאפשרת פשטות תפעול וניהול ויכולת גידול וקישוריות למרבית המערכות הארגוניות בתחומים עיקריים של ERP ,BI ,CRM, Storage  ועוד שורה ארוכה של אפליקציות ייעודיות. ולא פחות מכך - ממשק ידידותי ונוח המאפשר הגדרה נוחה וגראפית של תהליכי עבודה מורכבים.

אחד היתרונות הגדולים של המערכת מצוי ביכולתה לנהל ולנטר את כלל תהליכי ה IT של ארגוני ענק הפרושים על פני אתרים שונים ברחבי העולם מנקודה מרכזית. המערכת האינטגרטיבית מאפשרת ניהול כלל פלטפורמות המחשוב, מערכות הפעלה ויישומים. הפתרון מציע גמישות מרבית לשילוב מערכות חדשות וקבלת אירועים מהמערכות, תוך הפעלה של תהליכים חדשים על סמך אירועים אלו.
 
לסיכום, ניתן לראות, כי היכולת לספק אוסף כלי אוטומציה, המסוגלים מחד להפעיל את האפליקציות השונות בארגון ומאידך להקצות לכל אחת מהן את התשתיות הדרושות באופן אוטומטי לחלוטין, יוצרת את מהפכת ה-Private Cloud Automation.