BenefIT Technologies נוסדה בשנת 2003, מתמחה במתן והתאמת פתרונות מקיפים ומקצועיים לארגונים בתחום מערכות IT.
החברה פועלת מתוך אמונה, כי הלקוחות בישראל ראויים למוצרים, פתרונות ושירות מצוינים וללא פשרות. החברה מעניקה מענה מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע התואם לצרכיו הספציפיים של כל לקוח ומספקת שירות בהתאם. לקוחות החברה זוכים למעטפת פתרונות אחת, בבית אחד ומידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. בין לקוחותינו נמנים גופי Enterprise ממגזרים רבים ושונים: בנקאות ופיננסים, טלקום, היי-טק, תעשייה, הסקטור הציבורי, ביטחון, ואקדמיה. לחברה שותפויות חזקות עם יצרניות חומרה מובילות. החברה מכשירה את צוותי היישום למתן מענה לדרישות אינטגרציית תשתית חכמה.החברה מונה כ- 20 עובדים, מרביתם - טכנולוגים בכירים בתחומי תשתיות, אינטגרציית מערכות ויישום מערכות בסביבות מרובות פלטפורמות.  לחברה תקן ISO 9001:2008.

חברת BenefIT Technologies הינה שותף מוביל של חברת VMware בעלת הסמכה טכנולוגית גבוהה של VMware Premier Solution Provider Partner. לחברת BenefIT גישה למתודולוגיות עבודה של חברת VMware המותאמים ל- Best Practices והרשאה לספק שירותי ייעוץ והדרכה מובנים מ- VMware. חברת BenefIT הינה שותף מנוהל של VMware ונמצאת בקשר ישיר עם מנהלים ומוקדי ידע ב- VMware. כ- Premier Partner חברת BenefIT הינה בעלת יכולות תמחור ותמיכה ייחודיות במוצרי VMware השונים. לחברת BenefIT כיום מוסמכי VCP מוסמכים בעלי ניסיון נרחב בהטמעת פתרונות VMware. המדריך בעל הניסיון הרב ביותר בישראל בהדרכת קורסי VMware רשמיים הינו אדיר דידי, מוביל צוות הייעוץ של קבוצת טכנולוגיות הווירטואליזציה של BenefIT. לאדיר ניסיון רב בהקמת מרכזי מחשוב בארגונים גדולים רבים. כיום חתומה חברת BenefIT  על פרויקטי איחוד תשתיות ופתרונות חזרה מכשל רחבים ומוצלחים בחברות גדולות במשק כמו למשל: בנק דיסקונט, 012, צים,NICE, ECI, פלאפון וכדומה.

חברת BenefIT Technologies מייצגת בישראל את חברת AUTOMIC המובילה בעולם בתחומים של Cloud Automation, Orchestration, Work Load Automation & Overall Scheduling מערכות התזמון והאוטומציה נבחנות ביכולות הקישור שלהם לאפליקציות השונות בארגון, יכולת התמיכה במספר רב של מערכות, הפעלה בו זמנית של מספר רב של יישומים ושרידות מרבית הנדרשת ממערכת מרכזית המעבירה נתונים קריטיים. יתרונותיה המרכזיים של מערכת זו הינם בארכיטקטורה המאפשרת פשטות תפעול, ניהול וקישוריות למרבית המערכות הארגוניות, ולא פחות מכך - ממשק ידידותי ונוח המאפשר הגדרה נוחה וגראפית של תהליכי עבודה מורכבים.

AUTOMIC מנהלת ומנטרת מנקודה מרכזית אחת את כלל תהליכי ה- IT של ארגוני ענק הפרושים על פני אתרים שונים ברחבי העולם. המערכת האינטגרטיבית מאפשרת ניהול של כלל פלטפורמות המחשוב של הארגון. בין לקוחות החברה בהן הותקנה מערכת  AUTOMIC נמנים: כלל ביטוח, חברת הביטוח מנורה מבטחים, הראל ביטוח, מכבי שירותי בריאות, טבע, הריבוע הכחול, הבורסה לניירות ערך, HP (מרקורי) ועיריית תל אביב.

המעבר של ארגונים רבים בשנים האחרונות לסביבה וירטואלית של שרתים ומחשוב ענן פרטי, חשפה ביתר שאת את אחת הבעיות המרכזיות עמה נאלצים להתמודד ארגוני אנטרפרייז - ההפרדה המוחלטת בין גוף התשתיות לבין גוף האפליקציות. הפרדה היוצרת צורך להקצות לאפליקציות משאבי תשתיות מחשוב באופן ידני. תהליך זה מאט את מהירות התגובה של ארגונים ומייצר תשומות ניהול ותחזוקה גבוהות. כלי אוטומציה מהפכני של AUTOMIC המשנה את כללי המשחק ומאפשר לראשונה אוטומציה מוחלטת בהקצאת משאבי תשתיות מחשוב וירטואליות לכל אפליקציה. כתוצאה מכך צוללות מטה תשומות הניהול והארגונים זוכים לזמינות עסקית ויכולת להגיב מהר וטוב יותר לשינויים בשוק הדינמי. ובעולם - יתרונה הגדול של AUTOMIC מצוי ביכולתה לנהל ולנטר את כלל תהליכי ה- IT של ארגוני ענק הפרושים על פני אתרים שונים ברחבי העולם מנקודה מרכזית. המערכת האינטגרטיבית מאפשרת ניהול כלל פלטפורמות המחשוב, מערכות הפעלה ויישומים. הפתרון מציע גמישות מרבית לשילוב מערכות חדשות וקבלת אירועים מהמערכות, תוך הפעלה של תהליכים חדשים על סמך אירועים אלו. לדוגמא: הפעלת תהליכי גיבוי רק לאחר ש- AUTOMIC אבחן שהסתיימו כלל פעילויות העברת קבצים וקליטתם למערכות. www.UC4.co.il / www.AUTOMIC.com

BenefIT Technologies
מקיימת שותפויות אסטרטגיות עם מיטב החברות הבינלאומיות בתחומן, ובהן: VMware, Cisco, EMC, HP, HDS, IBM, Symantec ו- AUTOMIC.