BenefIT Technologies נוסדה בשנת 2003, מתמחה במתן והתאמת פתרונות מקיפים ומקצועיים לארגונים בתחום מערכות IT.
החברה פועלת מתוך אמונה, כי הלקוחות בישראל ראויים למוצרים, פתרונות ושירות מצוינים וללא פשרות. החברה מעניקה מענה מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע התואם לצרכיו הספציפיים של כל לקוח ומספקת שירות בהתאם. לקוחות החברה זוכים למעטפת פתרונות אחת, בבית אחד ומידי מיטב אנשי המקצוע בתחום. בין לקוחותינו נמנים גופי Enterprise ממגזרים רבים ושונים: בנקאות ופיננסים, טלקום, היי-טק, תעשייה, הסקטור הציבורי, ביטחון, ואקדמיה. לחברה שותפויות חזקות עם יצרניות חומרה מובילות. החברה מכשירה את צוותי היישום למתן מענה לדרישות אינטגרציית תשתית חכמה.החברה מונה כ- 20 עובדים, מרביתם - טכנולוגים בכירים בתחומי תשתיות, אינטגרציית מערכות ויישום מערכות בסביבות מרובות פלטפורמות.  לחברה תקן ISO 9001:2008.

חברת BenefIT Technologies הינה שותף מוביל של חברות בתחום, בעלת הסמכה טכנולוגית גבוהה של  Premier Solution Provider Partner. לחברת BenefIT גישה למתודולוגיות עבודה  המותאמים ל- Best Practices והרשאה לספק שירותי ייעוץ והדרכה מובנים. חברת BenefIT הינה שותף מנוהל  ונמצאת בקשר ישיר עם מנהלים ומוקדי ידע . כ- Premier Partner חברת BenefIT הינה בעלת יכולות תמחור ותמיכה ייחודיות במוצרים השונים. לחברת BenefIT  מוסמכים בעלי ניסיון נרחב בהטמעת הפתרונות . לצוות הייעוץ של קבוצת טכנולוגיות הווירטואליזציה של BenefIT ניסיון רב בהקמת מרכזי מחשוב בארגונים גדולים רבים. כיום חתומה חברת BenefIT  על פרויקטי איחוד תשתיות ופתרונות חזרה מכשל רחבים ומוצלחים בחברות גדולות במשק כמו למשל: בנק דיסקונט, 012, צים,NICE, ECI, פלאפון וכדומה.

חברת BenefIT Technologies מייצגת בישראל חברות  אוטומציה המובילות בעולם בתחומים של Cloud Automation, Orchestration, Work Load Automation & Overall Scheduling מערכות התזמון והאוטומציה נבחנות ביכולות הקישור שלהם לאפליקציות השונות בארגון, יכולת התמיכה במספר רב של מערכות, הפעלה בו זמנית של מספר רב של יישומים ושרידות מרבית הנדרשת ממערכת מרכזית המעבירה נתונים קריטיים. יתרונותיה המרכזיים של מערכת זו הינם בארכיטקטורה המאפשרת פשטות תפעול, ניהול וקישוריות למרבית המערכות הארגוניות, ולא פחות מכך - ממשק ידידותי ונוח המאפשר הגדרה נוחה וגראפית של תהליכי עבודה מורכבים.

המערכת מנהלת ומנטרת מנקודה מרכזית אחת את כלל תהליכי ה- IT של ארגוני ענק הפרושים על פני אתרים שונים ברחבי העולם. המערכת האינטגרטיבית מאפשרת ניהול של כלל פלטפורמות המחשוב של הארגון. בין לקוחות החברה בהן הותקנה המערכת  נמנים: כלל ביטוח, חברת הביטוח מנורה מבטחים, הראל ביטוח, מכבי שירותי בריאות, טבע, הריבוע הכחול, הבורסה לניירות ערך, HP (מרקורי) ועיריית תל אביב.

המעבר של ארגונים רבים בשנים האחרונות לסביבה וירטואלית של שרתים ומחשוב ענן פרטי, חשפה ביתר שאת את אחת הבעיות המרכזיות עמה נאלצים להתמודד ארגוני אנטרפרייז - ההפרדה המוחלטת בין גוף התשתיות לבין גוף האפליקציות. הפרדה היוצרת צורך להקצות לאפליקציות משאבי תשתיות מחשוב באופן ידני. תהליך זה מאט את מהירות התגובה של ארגונים ומייצר תשומות ניהול ותחזוקה גבוהות. כלי אוטומציה מהפכני משנה את כללי המשחק ומאפשר לראשונה אוטומציה מוחלטת בהקצאת משאבי תשתיות מחשוב וירטואליות לכל אפליקציה. כתוצאה מכך צוללות מטה תשומות הניהול והארגונים זוכים לזמינות עסקית ויכולת להגיב מהר וטוב יותר לשינויים בשוק הדינמי. ובעולם - יתרונה הגדול של המערכת מצוי ביכולתה לנהל ולנטר את כלל תהליכי ה- IT של ארגוני ענק הפרושים על פני אתרים שונים ברחבי העולם מנקודה מרכזית. המערכת האינטגרטיבית מאפשרת ניהול כלל פלטפורמות המחשוב, מערכות הפעלה ויישומים. הפתרון מציע גמישות מרבית לשילוב מערכות חדשות וקבלת אירועים מהמערכות, תוך הפעלה של תהליכים חדשים על סמך אירועים אלו. לדוגמא: הפעלת תהליכי גיבוי רק לאחר שהכלי אבחן שהסתיימו כלל פעילויות העברת קבצים וקליטתם למערכות.

BenefIT Technologies
מקיימת שותפויות אסטרטגיות עם מיטב החברות הבינלאומיות בתחומן, ובהן: Cisco, HP, IBM, Symantec A10,Juniper ועוד...