תחום תשתיות המחשוב בחברת BenefIT Technologies מספק מגוון רחב של שירותים ופתרונות ללקוחות החברה ממיטב התוצרים בתחום.

הטמעת כל אחד ואחד מאלה מתבצעת ע"י הצוות הטכני המנוסה והמוצלח שלנו.

בחברה קיים נוהל מסודר ומקיף כאשר מתחיל פרויקט עם לקוח, קודם כל מנתחים לעומק את דרישותיו של הלקוח ואת טווח האפשרויות שקיימות בארגון, שנית בוחנים נקודות רגישות שנוגעות לתהליך ההטמעה והיקף הפרויקט.

הערך המוסף הוא בזמן תהליך ההטמעה, כאשר מתנהלת תקשורת שוטפת בין צוות המטמיעים לאנשי המפתח בארגון אשר מקדשת את המטרה - הצלחה מקסימלית של הפרויקט.


פתרונות ושירותים אלו כוללים: 

• הקמת תשתיות וירטואליות מבוססות VMware.
• הקמת מערכי אחסון עם התמחות בתחום ה – High Performance NAS.
• אינטגרציית מערכות הפעלה ובסיסי נתונים.
• יישום והטמעת סביבות מבוססות VDI.
• מתן תמיכה, Professional Service ושרותי יעוץ למחלקות ה- IT של לקוחות החברה.
• איחוד שרתים ופרויקטי "המשכיות עסקית", שרידות וחזרה מכשל.
• הקמת מערכות גיבוי מרוחקות / התאוששות מאסון – Disaster Recovery Plan) DRP)


תחום וירטואליזציה

BenefIT הינה חברה מובילה טכנולוגית בישראל ככלל ומובילה בתחום השיווק וההטמעה של מערכות מחשוב לסביבות וירטואליות בפרט החברה מהווה שותפה בכירה של חברת VMware העולמית והיא נמצאת בקשר עם מנהליה ומוקדי הידע הרשמיים שלה. אנו מורשים לספק שירותי ייעוץ והדרכה מובנים של VMware, המעניקה מגוון פתרונות בתחום תשתיות המחשוב ואבטחת המידע כמענה לצורכי הלקוחות בעולם הסביבות הווירטואליות - מערך התאוששות מאסון, ווירטואליזציה עבור שרתים ותחנות קצה.


תחום התאוששות מאסון DRP

BenefIT פועלת בתחום המשכיות עסקית והתאוששות מאסון, הפיתרון שלנו כולל דרישות לקוח מדויקות, מיפוי צרכיו, בחירת הטכנולוגיה המתאימה באופן ספציפי, קביעת זמן התאוששות, תכנון, יישום והטמעה ע"י מומחים.


תחום אחסון וגיבוי

BenefIT מתמחה בשירותי אחסון וגיבוי, אנו מכינים מסלול מסודר של תכנון אסטרטגי על מנת ליישם את האחסון ואת שירותי התמיכה הנצרכים על הצד הטוב ביותר. BenefIT מייצגת בישראל יצרנית מערכות אחסון מובילה - HDS.


פתרונות גישה מרחוק

BenefIT מציעה ללקוחותיה ייעוץ והכוונה טכנולוגית, הקמה ויישום של מערך מתאים לכל ארגון ושיפור הביצועים במערכות הקיימות באתר הלקוח. זאת ע"י האנשים המועסקים בחברה שהינם מומחים לתכנון והקמת חוות שרתים בסביבת VMware.