מוצרים

האם תוכל להיעזר בפלטפורמת אוטומציה אחידה המסוגלת לנהל את כל התהליכים העסקיים ותהליכי ה- IT ברחבי הארגון? מה לגבי פתרון מונחה אירועים המסוגל לזהות ולהגיב לאירועים קריטיים בזמן אמת, לפני שהדברים יוצאים מכלל שליטה - או כלים אנליטיים שיעזרו לך לייעל  את  אסטרטגיות האוטומציה וזרימת  התהליכים בארגון?

מוצרי AUTOMIC מסוגלים לעשות כל זאת – ועוד. אנו מציגים את הפלטפורמה היציבה ביותר בתעשייה ואת ארגז הכלים שפותח במיוחד להתמודדות עם אתגרי אוטומציה ארגוניים. הפלטפורמה שלנו מביאה רמה חסרת תקדים של מידע לחיזוי ולמיכון תהליכי IT ותהליכים עסקיים מורכבים בסביבות מחשוב היברידיות - ממרכזי נתונים פיזיים לסביבות וירטואליות ולתהליכים הרצים בסביבת הענן.

AUTOMIC תומכת במגוון פלטפורמות, מערכות הפעלה ואפליקציות - יותר מכל פלטפורמת אוטומציה אחרת בתעשייה.


המוצרים כוללים:

1.  מערכת AUTOMIC תומכת במגוון פלטפורמות, מערכות הפעלה ואפליקציות - יותר מכל פלטפורמת אוטומציה אחרת בתעשייה.

2.  מוצר Service Level Governor™ של חברת AUTOMIC משלב ניטור וניתוח  בזמן אמת  עם יכולת קבלת החלטות חכמה על מנת לספק רמות שירות גבוהות באופן עקבי. (למידע נוסף הורד את דף המידע או צפה בסרטון ההדגמה)

3. מנוע האוטומציה של AUTOMIC מספק יכולת אוטומציה מקצה לקצה בכל הסביבות: פיזית, וירטואלית ובסביבת הענן. AUTOMIC Decision™,מוצר מבוסס חוקים המסוגל לזהות אירועים קריטיים בזמן אמת, לנתח אותם ולהפעיל מערכת תגובות לטיפול בהם. (למידע נוסף על AUTOMIC Decision™, הורד את דף המידע או צפה בסרטון ההדגמה)

4. AUTOMIC Insight™, מוצר בעל טכנולוגיה תלת ממדית של זיהוי תבניות עוזר לזהות ולתקן תקלות במערכת באופן מהיר ואינטואיטיבי. (למידע נוסף על AUTOMIC Insight™, הורד את דף המידע או צפה בסרטון ההדגמה)

5. AUTOMIC ClearView™, מאפשר לך לזהות צווארי בקבוק ונתיבים קריטיים בתהליך, ולהקצות משאבי מחשוב בצורה יעילה. (למידע נוסף על AUTOMIC ClearView ™, הורד את דף המידע או צפה בסרטון ההדגמה)

6. AUTOMIC PrintView™, מספק תצוגות שונות של מפות התהליכים המקלות על הבנה של תהליכים מסובכים. (למידע נוסף על AUTOMIC PrintView ™, הורד את דף המידע)

7. AUTOMIC Mobile™, מאפשר גישה מאובטחת לפלטפורמת AUTOMIC לצרכי ניהול ובקרה על התהליכים הפעילים – מכל מקום ובכל זמן. (לצפייה בסרטון: AUTOMIC Mobile בכל מקום, בכל זמן)


המערכת אשר קבוצת AUTOMIC Israel מייצגת בארץ מספקת פלטפורמת אוטומציה אחידה אשר מנהלת בצורה חכמה תהליכים עסקיים ותהליכי IT ברחבי הארגון על פני סביבות פיזיות, וירטואליות וסביבות ענן. מכיוון שהמערכת מנהלת את התהליכים בצורה חכמה, היא מספקת יכולת חיזוי של מגמות ובעיות צפויות ומאפשרת לספק תגובה מונעת בזמן אמת.