• פתרון ייחודי לבעיית הגידול המטורף בעותקי המידע בעולמות האחסון והגיבויים ומתבססת על תוכנה.
  • הפתרון מאפשר להגן ולנהל את כל עותקי המידע של ארגונים הנגזרים ממערכת הייצור המרכזית ומשמשים את הארגון לפיתוח, לבדיקות, לרפליקציה מקומית ומרוחקת, לעותקי רגולציה, לעותקי אנליטיקה וכמערכת גיבויים ממקום אחד מרכזי, ללא תלות בספק האחסון או בספק תכנת הגיבויים.
  • מאפשרת שחזורים מיידיים לפריטים בודדים כדוגמת תיבת דואר בודדת וקובץ תוך דקות, עם ממשק ניהול פשוט.

למידע נוסף, כנסו לאתר המוצר: Actifio


מי זו אקטיפיו?

אקטיפיו נוסדה ב 2009 בארה"ב בבוסטון ומוגדרת כיום על ידי גרטנר וחברות דירוג נוספות ומובילות בעולם כחברה הצומחת ביותר בעולם אחסון הנתונים בשוק העולמי. החברה מקבלת כיסוי מדהיםם מאנליסטים וכל חברות הדירוג המובילות בעולם. אקטיפיו מציעה פתרון ייחודי לבעיית הגידול המטורף בעותקי המידע בעולמות האחסון והגיבויים ומתבססת על תוכנה. הפתרון מאפשר להגן ולנהל את כל עותקי המידע של ארגונים הנגזרים ממערכת הייצור המרכזית (Production) ומשמשים את הארגון לפיתוח, לבדיקות, לרפליקציה מקומית ומרוחקת, לעותקי רגולציה, לעותקי אנליטיקה וכמערכת גיבויים ממקום אחד מרכזי, ללא תלות בספק האחסון (הדיסקים) או בספק תוכנת הגיבויים, עם ממשק פשוט קל לתפעול ומדהים.

הפתרון מאפשר לארגונים לפתור בצורה רדיקלית את נושא הגיבויים ואת כל נושא ההגנה על המידע בארגון, לאפשר שחזורים מיידיים לפריטים בודדים כדוגמת תיבת דואר בודדת וקובץ תוך דקות, לאפשר עומק גיבויים של חודשים ושנים באמצעות יכולות כיווץ ודחיסה מתוחכמים, להוציא קלטות מחוץ לארגון, לחסוך בקווי תקשורת יקרים בין אתרים ומצד שני גם לשפר באופן דרמטי את הפונקציונאליות והשירות הניתנים למחלקות השונות בכל הקשור להגנה על המידע, ביצוע עותקים לסביבות עבודה, בדיקות ופיתוח אפליקציות בצורה מהירה ופשוטה.

המוצר מדבר ישירות עם VMware באמצעות VMware Tools ופרוטוקול CBT. כמו כן, המוצר עובד עם Oracle באמצעות פקודות Arman ו BCT ועובד עם Microsoft דרך VSS.

ייחודה של המערכת טמון ביכולתה לספק מספר רב של שירותים לארגון תחת מעטפה מרכזית אחת, ולחסוך לארגון את העלויות הכרוכות בשימוש של מספר טכנולוגיות  נפרדות ועל ציר הזמן החיסכון הכספי לארגונים רב מאוד.

משולבים בפתרון פטנטים ייחודיים וטכנולוגיות חדשניות כגון Snapshots, Deduplication, Data Compression ו Object File System.

תפעול המערכת פשוט וידידותי בצורה מדהימה והטמעתו בארגון כדוגמת קופ"ח מאוחדת קלה ומהירה.

בחברת אקטיפיו יש כ 250 עובדים, פעילות החברה פרוסה כיום ב - 22 מדינות מחוץ לארה"ב ברחבי העולם עם רשת ענפה של מאות שותפים עסקיים התומכים ומפיצים את הפתרון.